Wome Deluxe

İçlerinde Memorial Hastanesi’nin de olduğu Ortadoğu Grup’un projesi olan, 2016 Temmuz ayında hizmet vermeye başlayan Türkiye’nin en lüks alkolsüz İslami Oteli Wome Deluxe muhafazakar aile oteli olarak 120bin metrekare alanda misafirlerini ağırlıyor.

Son yıllarda büyük talep toplayan islami otellerde beş yıldızlının da üstünde deluxe kategorisinde dizayn edilmiş Wome Deluxe, Avsallar’a 3 dakika, Alanya’ya 25 dakika ve Gazipaşa Havaalanı’na 45 dakika uzaklıkta.

Bölge’nin en büyük otellerinden ve en büyük tesettür oteli olan Wome Deluxe aslında tam bir aile oteli. (Bir diğer İslami otel önerimiz: Bera Otel‘i de inceleyebilirsiniz.) Burada şuna dikkat çekmek istiyoruz, maalesef farklı çevreler tarafından tesettür oteli kavramı yanlış anlaşılabiliyor. Sanki islami otel, muhafazakar aile oteli denildiğinde eşlerin birbirini sadece odada gördüğü, otelde hiçbir ortak aktivitenin yapılmadığı, bay ve bayanlar için her şeyin ayrı olduğu gibi bir algı yaratılmış durumda. Bu çok yanlış. Tüm diğer islami otellerde olduğu gibi Wome Deluxe u alternatif bir muhafazakar otel yapan en büyük özellikler; alkolsüz otel olması, helal otel olması, yiyecek ve içeceklerin helal sertifikalı olması ve bayanlara özel havuz imkanlarının olmasıdır.

Wome Deluxe de açık ve kapalı olmak üzere toplam 10 havuz bulunmaktadır. Tesisin yaklaşık 10binmetrekaresi sadece bayanlar için ayrılmış olup, bu alanlarda açık havuz, kapalı havuz, güneşlenme terası, çocuk havuzu, havuz başı kafeteryalar yer almaktadır.

Otelde yer alan 7 bin metrekarelik Spa alanı içerisinde bay ve bayanlar için ayrı ayrı hizmet vermektedir. Bu alanlarda her iki taraf için de kapalı yüzme havuzu, fitness, Türk hamamı, buhar banyosu, sauna, özel tuz odası, kuaför, masaj odaları, güzellik merkezleri ve VIP aile hamamları mevcuttur.

Herşey Dahil konseptindeki Wome Deluxe de, günün her saati restoran ve kafeteryalarda yiyecek ve içecek servis edilmektedir. Kahvaltı, geç kahvaltı, öğlen yemeği, akşam yemeği, aperatif yiyecekler sunulmaktadır.

Ayrıca Otel içerisinde market, hazır giyim, aksesuar ve optik mağazaları da yer almakta olup aynı zamanda misafirlere tur, gezi ve araç kiralama hizmetlerini verecek olan firmaların da alanları bulunmaktadır.

Wome Deluxe, muhafazakar otelde konaklamak isteyen misafirler için unutulmaz bir tatil yaşayacağınız muhteşem bir otel.

Antalya bölgesinde İslami Otellere bakıyorsanız; farklı bir yazımızda Antalya İslami Oteller hakkında detaylı bilgiler sunmuştuk. İnceleyebilirsiniz. Balayı çiftlerimizi unutmadık 🙂 İslami balayı otelleri konulu bir yazımızı inceleyerekte balayı önerilerimizi inceleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İslami Balayı Otelleri

Çocukla Yaz Tatili