Tesettür Oteller

Eşiyle birlikte İslami kurallara uygun olarak tatil geçirmek isteyen çiftlerin daha çok tercih ettikleri yerler muhafazakar otel olarak geçmektedir. Ülkemizde de alkolsüz otel olarakta geçen bu otellerin sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Muhafazakar aileler tatillerini tesettür oteller de güzelce geçirebilmekte ve iş hayatının vermiş olduğu yorgunluğu buralarda rahatça atmaktadırlar.

Bu otellerde genel olarak havuzlar bay bayan olarak ayrılmış durumdadır. Bayanlar istedikleri gibi havuza girebilmekte tatilin keyfini doyasıya yaşayabilmektedir. Ancak ben eşimle de arada havuza girmek istiyorum diyorsanız bu konuda karışık havuz adı altında bazı helal oteller hizmet vermektedir. Bu otellerde çocuklarınız da düşünülmüş durumda, onlara özel çocuk havuzları da bulunmaktadır. Eğer ben havuza girmek istemiyorum derseniz denize girme fırsatını deniz kenarındaysanız eğer çok rahatça yakalayabilirsiniz. Genel olarak plajlar karışıktır ancak bazı tesettür oteller bay bayan ayrı plaj hizmeti de vermektedir.

Ben ailemle alkol servisi yapılmayan bir yerde tatilimi geçirmek istiyorum diyorsanız bu konu tercih edilebilecek yer alkolsüz otel olarak geçen yerlerdir. Alkol almayan kişilere alkol kokusu ağır gelebilmektedir, bundan dolayı bir çok insan tatillerini islami otellerde geçirmektedirler. Ayrıca otelle olan anlaşmanıza bağlı olarak her şey dahil veya ultra her şey dahil sistemi ile sınırsız yeme içmenin keyfine varacak tatilde neyi nerde yiyeceğiz, şu ne kadar bu ne kadar acaba derdine düşmeyeceksiniz. Her şey dahil sistemiyle Osmanlı ve dünya mutfaklarının eşsiz yemeklerini tadacaksınız.

Tatil deyince aklımıza deniz, kum, güneş gelmektedir. Bir taraftan şezlonglarda uzanacak, bir taraftan sahilde soğuk içeceklerinizi yudumlayacak güneşin eşsiz mucizesini vücudunuzla tattıracaksınız. Çoğu otelde neredeyse el attığınız her yerde soğuk ve sıcak içecek satılan bölümleri bulacaksınız. Hem tesettür oteller de tatilinizin keyfini çıkartmış olacak hem de İslami kurallara uymanın ferahlığını yaşayacaksınız.

Ayrıca oteller de spa merkezleri bulunmaktadır. Spa merkezlerinde Türk hamamı, sauna, buhar odası, tuz odası, fitness center, masaj odaları gibi bölümler bulunmaktadır. Oteller de ayrıca güzellik merkezleri, kuaför de bulunmaktadır.

Tesettür oteller diğer karışık oteller gibi spor aktivitelerinin yapılabileceği yerlerdendir. Fitness, basketbol, voleybol, bowling, masa tenisi, tenis, mini futbol gibi çeşitleri spor aktiviteleri ile oteller sizlerin hizmetinizdedir. Hem sporunuzu yapacak zinde kalacaksınız hem de tatilinizin keyfini çıkartacaksınız.  Spor aktiviteleri dışında çocuklarınız için çocuk animasyonları da düzenlenmektedir. Tatillerde genelde çocuklar da unutulmamaktadır. Çocukların sıkıldığı bir tatilde ailelerde rahatça tatilini geçirememektedir. Bunun için çocuklar için etkinliklerin bol olduğu oteller sizlerin de tatilden almış olduğunuz zevki artıracaktır. Bunların dışında otellerde doktor, bebek bakıcısı bulabilecek çamaşırhane ve kuru temizlemede çamaşırlarınızı ücret karşılığı temizletebileceksiniz.

İslami şartlara uygun bir otelde kalmak istiyorum diyorsanız bu konuda sitemizdeki diğer otelleri (Bera Otel, Wome Deluxe, Antalya İslami Oteller) inceleyerek size uygun gelen bir tesettür otel seçebilirsiniz. Bizler tecrübemizle sizlerin yanınızda olduğumuzu belirtip şimdiden sizlere iyi tatiller dileriz.Tüm islami oteller bilgi ve rezervasyon için 0212 909 39 25 ten bize ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Helal Oteller

İslami Oteller : Bera Otel