Termal İslami Otelde Tatil

Kış tatili sadece kar ve kayak ile ilişkili olan günler geride kaldı. Kış tatillerinde yeni trend, helal dostu termaller.

Yakın geçmişte, özellikle kışın termal tatil yerleri, özellikle yaşlılar tarafından mineral özellikleri içeren ve rehabilitasyon ve fizik tedavilerle birlikte şifa kaynağı olarak hizmet eden sıcak termal suları olan kaplıca tedaviler için daha çok tercih edilirdi. Şimdi ise genç çiftler ve çocuklu aileler, kış mevsiminde modern helal dostu termal tesislerin rahatlatıcı ve terapik etkilerinden de yararlanmak için tercih ediyorlar.

Termal jakuzileri, özel Türk hamamlarını, saunaları, buharı, tuzu ve çamurlukları, buz çeşmelerini, gevşeme alanlarını, macera duşlarını, su kaydırakları, sıcak küvetler ve alanları kullanarak spa merkezlerinde soğuk kış günlerinde termal otel misafirleri ısınarak zaman geçiriyor.

Tamamı kadınlar ve erkekler için ayrı olan tesisler, alkolsüz ve helal gıda ortamı ile sunulmaktadır.

Yıl boyunca açılan termal kaplıca köyleri, kış ve yaz mevsiminde müşterilerine hizmet veriyor ve özellikle Yalova, Afyon ve Ankara gibi yerlerde doğanın rahatlığında dinlenmek için mükemmel bir fırsat sunuyor.

Termal su, yadsınamaz derecede güçlü yarar sağlar ve üst solunum yolu, bronşit, deri hastalıkları ve romatizma ile böbrek taşlarına ait diğer birçok hastalığın alerjik hastalıklarının tedavisinde iyi olduğu bilinmektedir.

Dünyada yedinci, şifa verici özelliği olarak Avrupa’da ilk kez, ülkemizdeki şifalı termal sulardan yararlanabilirsiniz. Günlük termal tedaviler sizi çevresel ve psikolojik streslerden uzaklaştıracak ve anti-stres, zayıflama, estetik ve güzellik programları size kalıcı bir enerji artışı sağlayacaktır.   Sağlıklı bir tatilden zevk almak için termal bölgelerimizden seçim yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İslami Tatil; Villa Tatili mi, İslami Otel Tatili mi?

Antalya Gezilecek Yerler