Tatillerdeki En Büyük Yardımcınız: Google Street View

Google Street View seyahat sırasında kullanılabilecek en iyi uygulamalardan biri. Sanki yanınızdaki rehber gibi, gitmeden önce, gideceğiniz yerle ilgili nelerle karşılaşabileceğinizi size açık açık gösteriyor.

Gittiğim bir şehirde, otelim ve trenimi ayırırken, eğitim yerimden ne kadar uzakta olduğumdan emin değilim ve en iyi seçenek, 5 yoldan maliyeti olan otel otobüsü almak olacak diye düşündüm! Bu, benim gibi birçok insanın bilmediği ve ücretsiz olabilecek bir yolculuk için tam ücreti ödedikleri gibi bir hataydı. İşte size fazladan bir şey yazmak zorunda kalmamak veya gerekenden çok daha fazlasını ödememek için sizin için mükemmel bir ipucu. Seyahat etmeden önce Google Street View i mutlaka kullanın.

Google sayesinde artık Türkçe karşılığıyla Google Haritalar Sokak Görünümü ‘nü kullanabilir ve istediğimiz alanın çevresinde ne olduğunu tam olarak anlayabiliriz. Sokak görünümü gerçekten mükemmel bir araç ve onu daha da iyi kullanabilirsiniz. Gideceğiniz otellerin sokaklarını önceden görebilir, toplu taşımaya uzaklıklarını belirleyebilir ve kendinize harika bir seyahat rotası çizebilirsiniz.

Tüm islami otellere bilgi ve rezervasyon için bize ulaşabilirsiniz. 0212 909 39 25 !

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tatillerde Yanınızda Olması Gereken İlkyardım Çantası

Wome Deluxe İslami Otel