Neden Erken Rezervasyon Yapmalıyım?

Erken Rezervasyon mevsimi başladı. Bütün kış iple çektiğimiz o muhteşem 1 haftalık tatil için artık harekete geçme zamanı. Bazılarımız, “kendim için değil sadece çocuklar için tatile gidiyorum” dese de, herkesin tatile ihtiyacı var. Deniz kenarında, yeşilliklerin arasında, veya farklı bir ülkeye yapılacak turla.. Ama illa ki tatil. Lüks değil, tam anlamıyla ihtiyaç!

Tatil acenteleri zaman ve hedef ne olursa olsun otelleri mümkün olduğunca erken doldurmaya çalışırlar; bu yüzden özellikle kış sonu, bahar başından itibaren harika promosyonlarla otelleri satışa sunarlar. Hal böyleyken, islami oteller de kış sonui bahar başında rezervasyonlarını yaparak, hem iyi fiyatlar sunuyor, hem de sezonun nasıl olaağını gözlemleyebiliyorlar. Peki neden erken rezervasyon?

Yer Var mı, Yok mu Sorunu Yok!

Denildiği gibi, erken kalkan yol alır. Çoğumuz, tatilimizi ayırmak için son dakikaya kadar beklerken, aslında sadece birkaç ay önce son dakika aldığımız fiyatın yarı fiyatına yaptıracağımız rezervasyon fırsatlarını maalesef gözden kaçırıyoruz. Oysa ki, Ağustos ayında gideceğiniz islami bir otelin rezervasyonunu Mart ayında yaptırsanız, nerredeyse 40% daha uygun fiyata yaptırmış olursunuz. Bu da nereden baksanız ulaşım masraflarınızı çıkarabileceğiniz anlamına gelir.

Fırsatlar

Erken rezervasyon yaptırdığınızda, tarihleriniz net belli olduğu için havayolu firmalarının da hazırladığı harika ucuz uak bileti kampanyalarından faydalanabilirsiniz. Öyle ya, otel konaklama tarihleriniz belli, e bundan sonrası ulaşım.. O zaman uçak biletlerini de gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Kafanız Rahat

Ne olursa olsun, planlı olmak her zaman için insanın zihnini rahat tutar. Yazın veya bayram döneminde yapacağınız rezervasyon için yer var mı yok, ya bulamazsak endişeleriyle aklınız karışacağına, rahatlayın ve şimdiden yapacağınız tatilin hayalini kurmaya başlayın.

Üstelik, islamioteltur.com daki, islami otellerin neredeyse tamamında konaklamanıza 1 ay süre kalana kadar iptal talep edebiliyorsunuz. Bu da belki de erken rezervasyon için en çok cezbeden konu… Aynı helal otel için neredeyse yarı fiyatına rezervasyon yapmak isteyenler buraya….

İslami Otellere en uygun fiyatlarla rezervasyon fırsatlarını kaçırmamak için 0212 909 39 25 ten bize ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Antalya Adin Beach Hotel

Tatillerde Yanınızda Olması Gereken İlkyardım Çantası