İstanbul’a Yakın İslami Oteller SKY TOWER HOTEL

İstanbul’a yakın islami oteller yazımızın 2.ci durağı SKY TOWER HOTEL

 

İslami tatil yapmak isteyenler özellikle İstanbul’a yakın olmasını tercih edenler için ve gerçekten kaliteli bir hizmet bekleyenlere gelsin bu yazımız.

 

Evet hem İstanbul’a yakın 250 km uzaklıkta hemde kaliteli bir otel. Yemekleri, hizmetleri, çalışanları, temizliği ve aktivite alanları ile arayıpta bulunmayacak güzellikte.

 

Aynı duyguları denizi içinde paylaşıyor musunuz? derseniz karışık duygular içerisindeyim Akdeniz Sahillerini, ege koylarını severim ben ve benim aradığım da en az bu derseniz bilemem ama resimdeki kumsalın ve denizin güzelliğine bir bakın derim.

Hiç fena değil değil mi? Bencede hiç fena değil. Masaj havuzları, saunaları, hamamları, tuz odaları, macera duşları, tuz odaları, kar odaları, kapalı açık havuzlarından da vakit bulabilirseniz bol bol güneşlenebileceğiniz bir kumsal ve sahil bulacaksınız.

Yemeklerinin lezzeti ve restoranların eşsiz manzarası sizi her yemek saatinde ilk gidelim cam kenarı yer bulalım diye acele ettirecek:)

Odalarının temizliği eşyaların yeni ve kaliteli olması gözünüzden kaçmayacak.

Özellikle helal otel beklentili muhafazakar kesim için çok az seçeneğinin olduğunu çok iyi biliyorum Sky Tower Hotel de beklentilerinizin üzerinde bir hizmet bulacaksınız.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Helal Sertifikalı Adenya Hotel