İslami Tatil’in dünyadaki adresi; Türkiye

Türkiye’de  yerleri, son birkaç yıldır turizm sektöründe oldukça kuvvetli bir yere sahip oldu. Helal tatili seçen aileler ve dünyanın her yerinden gelen çiftler, aynı zamanda yerli turistler Antalya ve Marmaris gibi yerlere giderek kendileri için bir rüya tatilinin tadını çıkarıyor; islami aile tatilleri için mükemmel bir yerlerde dinlenirken helal yaşam biçiminden ayrılmak zorunda kalmadan tatillerini geçirme fırsatını buluyorlar.

Türkiye’nin, helal tatil endüstrisinde iki büyük önemi yer alıyor; Müslüman bir ülke ve aynı zamanda küresel konukseverlik sektöründe lider.

Helal tatil imkânı sunan birçok ülke var, ancak Türkiye’de olduğu gibi çok çeşitli seçenekler mevcut değil. Özellikle bayramlarda, yazın ve özel dönemlerde, dinlenirken ailece eğlenme fırsatını sunmuyor diğer ülkeler. Sadece hizmet veriyorlar bunun dışındaki aktiviteler gerçekten oldukça zayıf.

Özel, sadece kadın plajları, Müslüman kadınlara diledikleri gibi giyinerek güzel suların ve altın güneşin tadını çıkarma şansını sunuyor. Kadınlara özel kaplıcalar ve havuzlar, hemen hemen her helal otellerin sunduğu bir seçenektir.

Sadece helal tatillerin yoğunlaştığı bir sektör olduğu için, Türkiye’deki islami oteller Antalya ve Marmaris gibi sahil turizm bölgelerinde bulunan bir şeydir.

Türkiye’de Müslümanların ahlaki anlamda somutlaşmış örnekleri, Marmaris’teki Mavi Deniz Otel, Alya Butik Villa, Villa Piynar; Antalya’daki Adenya Beach Resort, Wome Deluxe, Adin Beach, Bera Otel gibi başta gelen seçeneklerin yanısıra onlarca tesis yer alıyor.

Türkiye’deki bütün helal oteller için rezervasyon yapmak ve en uygun fiyatlarla rezervasyon için bize ulaşabilirsiniz. 0212 909 39 25

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adin Beach Herşey Dahil Helal Otel

İstanbul’a Yakın İslami oteller