İslami Balayı Otelleri

Yeni evlenecek çiftlerin en büyük hayallerinden biri de balayı tatilidir. Evlilik için yapılan koşturmacalar, ev bulmak, ev yerleştirmek, düğün, nikah, misafirler derken çiftlerin dinleneceği ve birbirine vakit ayırabileceği en güzel zaman balayıdır.

Bütün bu evlilik telaşı içerisinde pasaport ve vize işlemleriyle uğraşmak istemeyen yeni çiftler için Türkiye çok güzel bir seçenek. Özellikle son yıllarda açılan tesettür otellerle dünyanın en ünlü otelleriyle yarışabilecek seviyeye geldik.

Şüphesiz balayı tatili denilince akla ilk gelen yer; Bodrum. Bodrum gerek egenin sakin denizi, gerek merkezdeki hareketliliği, koyları ile sizin için çok güzel bir seçenek olacaktır. Bodrum da islami balayı oteli arıyorsanız bizim önerimiz 1453 Bodrum Resort. 2016 yılında açılan 1453 Bodrum, Milas Havaalanı’na yaklaşık 35 kilometre yani 40 dakika uzaklıktadır. Denize sıfır ve her şey dahil olan tesiste iki adet iskele islami deniz kıyafetleri ile karma olarak kullanılmaktadır. Bunun yanında bay ve bayanlar için 2 farklı su kaydıkraklı havuzu bulunmaktadır.

Yine Ege Muğla’de yer alan Marmaris’ te muhafazakar balayı oteli olarak Mavi Deniz Otel ‘i önerebiliriz. Özellikle kendi arabalarıyla gitmek isteyenler için, yoldaki doğal güzellikleri, büyüleyici koyları ve muhteşem doğayı görebilmek için de Marmaris çok güzel bir alternatif. Mavi Deniz Otel, Marmaris Turunç koyunda yer almaktadır.Denize sıfır ve özel plajı, bay ve bayanlar için ayrı açık havuzları , harika lezzetlerin bulunduğu restoran ve cafeleri ile dinlenebileceğiniz Spası bulunmaktadır. 10 yıldır Mavi Bayrak Ödüllünü alan Turunç Koyu’nun nezih, temiz, berrak ve turkuaz denizine girmek isteyen misafirlerimiz islami deniz kıyafetleri ile denize girebilmektedir.

İslami Balayı otellerinde en fazla seçeneği bulabileceğiniz bölge ise kuşkusuz Alanya-Antalya islami otelleri’dir. Özellikle Alanya’da Gazipaşa Havaalanı’na yakınlığı ve saray konforunda olan Wome Deluxe muhteşem mimarisi, konfor ve rahatlığı ile sizlere unutulmaz bir balayı yaşatacak. (Bir diğer otel olarak Bera Otel yazımızı da inceleyebilirsiniz.)

Yine Gazipaşa Havaalanı’na yaklaşık 35km mesafedeki helal otel sertifikasına sahip Adenya Otel, ve Alanya islami otellerinden Adin Beach açık havuzlarının yanı sıra bayanlar için ayrı plaj imkanı sunan islami balayı otellerindendir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Antalya İslami Oteller

Wome Deluxe