Helal Sertifikalı Adenya Hotel

289 odalı Adenya Beach, ailelere ve çiftlere hitap eden lüks bir helal sertifikalı bir islami oteldir. Tüm eğlence ve aktivitelerin islami kurallara göre organize edildiği otelde, yiyecek ve içeceklerin tamamı  helaldir.

Bay ve bayanlar için ayrı yapılan plajdan havuzlara, spaya ve fitness merkezine kadar olanaklar sunuluyor. Otelin lokantaları ve amfi tiyatrosu karma olan bölgelerdir. Odaların tamamı olduça zarif ve şık dizayn edilmiş olup,, laminat veya ahşap zeminler, şık ve beyaz  mobilyalarla donatılmış deniz manzaralı ve balkonludur.

2012 yılında açılan Adenya Hotel, Antalya bölgesindeki ilk İslami otellerinden biridir ve halen tam helal sertifikasına sahip tek oteldir (2016 sonlarında). O zamandan beri bölgede 20’den fazla İslami otel açıldı, ancak Adenya halen en lüks otellerinden biri olma özelliğini koruyor. Kuşbakışı bir gözlemle, otel gerekçesiyle içinde açıkça ayrılmış iki alan gösterecektir: solda, kayar kapılı açık yüzme havuzu, jakuzili havuz, çocuk havuzu, bar ve açık bir plajla tamamlanan erkek bölümü; Sağ tarafta, yarı açık havuz, kapalı havuz, havuz bar ve çocuk havuzu içeren geniş bir yapıya sahip olan kadınlar bölümü. Büyük beyaz yelkenler, otelin diğer tüm bölgelerinde kadın plajı ve üç açık tuzlu su havuzu görünümünü engellerken, mendirekler kadınların sahil boyunca yelkenli teknelerden görülmesini engelliyor.

3.7 dönüm arazi üzerinde kurulu olan Adenya, her şey dahil standartlarına göre biraz küçük bir tesis. Tüm odalar ve birçok özellik, denize dik olarak inşa edilmiş tek bir büyük yapıya sahiptir ve açık alanlar mülkün sadece üçte birini işgal etmektedir. Bölgedeki diğer tatil beldelerinin aksine, yemyeşil bahçeler burada mevcut değil, fakat otelin yeşilliklerden yoksun olması, geniş gölgeli teraslarla ve güzel kumlarla kaplanan ince kumlarla Mısır’dan getiriyor. Kadın bölümleri, dışardan, ekranlar ya da tenteli tahta yapıların arkasına tamamen gizlenmiştir, ancak güneşlenebilme, küçük açık yüzme havuzları ve sahilde mümkün. Bayanlar için özel plajı bulunan ender otellerdendir. 

Otel genellikle balayı çiftleri için çok daha uygun. Lüks, küçük ancak keyifli.. Daha büyük tesis beklentiniz varsa Wome Dleuxe Otel veya Selge Beach i tercih edebilirsiniz. En iyi fiyatlar, anında rezervasyon ve detaylı bilgilendirme için acentemizi 0212 909 39 25 den arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul’a Yakın İslami oteller

İstanbul’a Yakın İslami Oteller SKY TOWER HOTEL