Helal Oteller

Yazın gelmesi tatilin gelmesidir. Bir yıl boyunca çalışmanın verdiği yorgunluğu atmak için güzel bir tatil yapmak herkesin hakkıdır. Yıllık izinlerin alınmasıyla tatil planları yapılmaya başlanır. Bütçeye göre rahat edilebilecek otel arayışlarına bakılır. Ülkemizde oteller çok fazla mevcuttur.

Ancak muhafazakar kesimi her yerde rahatlığı yakalaması imkansızdır. Eşlerini bikinili, mayolu bayanları görmelerini istemeyen bayanların denize tatile gitmek pek istemeyeceklerdir. Ayrıca alkollü olan otellerin mukafazakar kesim için oldukça sıkıntıdır. O yüzden helal oteller muhafazakar kesim için bir numaralı tercihtir. Ülkemizde de çok fazla yaygınlaşmıştır İslami helal oteller. Her bütçeye uygun çeşit çeşit bulunmaktadır.

İslama uygun düzeniyle bu oteller oldukça mukafazakar kesim için oldukça rahattır. Çıplak olmayan insanların olması, alkollü içeceklerin yer almaması, ibadetlerini rahatça yapabilmeleri, bay bayan ayrı havuzların olması helal otellerin özellikleridir.

Şüphesiz ki helal oteller denilince akla ilk gelen Antalya’nın bir numaralı otellerinden Şah inn Paradisedir. Alkolsüz otel olarak hizmet vermekte olan Şah inn Paradise 167 bin metrekarelik alana kurulu; 10 bin metrekarelik bayanlar kompleksi, 400 metrekarelik kendine özel sahili, 9 adet havuzu, 1400 yataklı bu otel tatil beklentilerinden daha fazlasını sunmaktadır.

Misafirlerin tercihi olan ibadetlerine ve mahremiyetlerine göre çalışanlarını eğitmeyi, ibadetlerini rahatlıkla yapabilecekleri ortamı sağlamakta ve misafirlerin can ve mal güvenliğin tehlikeye girmemesi için Şah inn Paradise gereken hizmet sağlamaktadır. Rahat, konforlu, lüks odalara sahiptir. Her türlü eğlence ve aktiviteler yer almaktadır. Kahvaltı, geç kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği açık büfe olarak verilmektedir. Aparetif yiyiceklerin olduğu kafe garden bulunmaktadır. Havuz kafe olan bölümde de gün boyu içecek bazı zamanlarda dondurma ve pasta ikramları olmaktadır. Teras kafe olan bölümde de içecek hizmeti verilmektedir. Türkü kafe de ise canlı müzik eşliğinde içecek ikram edilmektedir. Sahil kafelerde de plajlara yakın kafelerde içecek hizmeti verilmektedir.

Otel Temiz Hava Sertifikası, yeşil yıldız ve mavi bayrak sertifikalarıyla ne kadar iyi bir yer olduğu anlaşılıyor.

Şah inn paradise gerek konumu, gerek imkanları, gerek ilgisi, gerek rahatlığı, gerek güvenliği ile Antalya İslami Oteller arasında müşterilerin bir numaralı tercihi diyebiliriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çocukla Yaz Tatili

Tesettür Oteller