Çocukla Yaz Tatili

  • Çocukla tatil mi olurmuş”
  • Çocuk büyüyene kadar tatile gitme”
  • Düzeni bozulur, hastlanır, ya başına güneş geçerse”

Çocukla tatile gidiyoruz deyince annelerimizden, komşularımıza, en yakın arkadaşlarımıza kadar hepsinden duyacağımız tepki maalesef ki böyle oluyor. Oysa ki çocuk bizim hayatımızın bir parçası. Biz nasıl, nerede yaşıyorsak o da bizimle birlikte olmalı. Kendi yaşam şeklimizden nasıl ki feragat etmiyorsak çocuğumuzu da küçük diye tatilden men etmemeliyiz.

Ne güzel ki ülkemizde her kesim ve herkes için tatil imkanları mevcut. Her bölgede, her şehirde, her bütçeye uygun apart, pansiyon, üç, dört, beş yıldızlı oteller; muhafazakar aileler için islami kurallara uygun alkolsüz, tesettür oteller

Öncelikle otel seçimi yaparken islami otel mi, diğer otellerden mi olmasına karar vermelisiniz. Otelin çocuklara sunduğu imkanlar sizin rahatça zaman geçirmeniz için oldukça önemli. Çoğu muhafazakar otelde çocuklar için gün boyu animasyonlar düzenlenmekte. Bunun yanında çocuklar için ayrılan Mini clublar da okul öncesi öğretmenleri veya öğrencileri burada gün boyu çocuklarla ilgilenip çeşitli etkinlikler yapıyor.

Çocukla yapılacak tatilde dikkat etmeniz gereken bir diğer konu ise yiyecek ve içecekler. Günümüz çocuklarının vazgeçilmezi hamburger, patates kızartması, pizza neredeyse her otelin menüsünde mevcut. Bunun yanında anneler pek istemese de dondurma saatleri de çocukları oldukça mutlu ediyor.

Gittiğiniz otelin büyüklüğü, bahçesinin genişliği, özellikle bebeği küçük aileler için bebek arabasına uygun merdiven yapısının olması çok önemli. Bu anlamda genellikle tatil köyleri çocuklu aileler için oldukça elverişli oluyor. İslami otel konseptine uygun Azra Resort, Sah Inn Paradise, Bera Otel, Adin Beach Otel, Selge Beach, Wome Deluxe çocuğunuzla rahatlıkla tatil yapabileceğiniz otellerden bazıları.

Tüm islami oteller hakkında bilgi ve en uygun fiyatlı rezervasyon için bize 0212 909 39 25 ten ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wome Deluxe

Helal Oteller