Antalya Wome Deluxe

Helal yaz tatillerinin yeni adresini keşfedebilir ve erken rezervasyonlarda% 30 a varan indirimlerden islamioteltur.com’dan rezervasyon yaparak yararlanabilirsiniz…

120 dönüm arazide inşa edilmiş ve aileler için özel imkanlar sunmak üzere tasarlanan 5 yıldızlı Wome Deluxe Resort, çok kısa bir süre önce kapılarını açtı ve her şey dahil konsepti, temiz hava ve benzersiz kadınlara özel plajı ile konuklarını bekliyor.

Aileniz için özel hizmetler ve etkinlikler sunarken, tüm yıl boyunca hizmet veren Wome Deluxe, 10 açık ve kapalı yüzme havuzu, 1 kadın özel plaj, 1 aile plajı ve 7 bin metrekarelik spa alanı ile tatil standartlarınızı yükseltir.

Alanya’nın Avsallar beldesinde, İncekum Tabiat Parkı’nda yer alan bu özel tasarımlı yüksek standartlı beş yıldızlı muhteşem tesis, yerel bölgeye adını veren ince kumu ile ünlüdür. Antalya Havaalanı’na sadece 90 dakika uzaklıkta bulunan Wome Deluxe, Gazipaşa Havaalanı’na ise sadece 60 dakika uzaklıktadır.

Ayrıca, tesisin bahçesindeki hafriyat çalışmaları sırasında sırasıyla MÖ 2000 yıllarına dayanan bir zeytinyağı değirmeni ortaya çıkarılmış ve özel koruma altına alınmıştır. Tüm otel ziyaretçilerinin görebilmesi  için de çevrelenmiştir.  Helal dostu plaj tatillerinin yeni adresi Wome Deluxe’de çam ormanı içinde unutulmaz bir balayı ya da eğlenceli bir aile tatili bu yaz vazgeçilmez olacak.   Yapacağınız tüm erken rezervasyonlarda % 30 a varan indiriminizi garanti altına almak için, hemen islamioteltur.com ile iletişime geçebilirsiniz.0212 909 39 25

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Antalya Gezilecek Yerler

Villa Alya Butik Hotel Marmaris