Antalya İslami Oteller

Yaz tatili denilince aklınıza gelen ilk şehir hangisi olur? Herhalde birçoğumuzun cevabı: Antalya olacaktır. Deniz, kum, güneş, tarih… Bütün bir yılın yorgunluğunu atıp keyif ve huzurla geçirilecek bir kaç gün için tatil Antalya’da sizi bekliyor.

Eski zamanlarda rivayete göre Bergama Kralı II.Aktalos askerlerine “Gidin bana yeryüzünün cennetini bulun” demiş. Askerler Aktalos bu sözüyle her yeri adım adım dolaşır ve nihayet Antalya’ya geldiklerinde gördükleri manzarayı hayranlıkla izleyerek “işte cenneti bulduk” derler.

Antalya’nın sadece şehir merkezi değil, tüm sahil şeridindeki Alanya, Side, Manavgat, Demre, Serik, Kaş, Kemer ve daha birçok ilçesi de benzersiz güzellikte.

Bir zamanlar sadece özellikle Rus, Alman ve İngiliz turistlerin giderek oldukça uygun fiyatlarla beş yıldızlı otellerde tatil yaptıkları Antalya; şimdi yerli ve yabancı turistlerin yanı sıra son yıllarda yepyeni bir anlayış olan “islami tatil” bilincini benimsemiş muhafazakar aileler için de yaz tatillerinin göz bebeği.

Kaş, Alanya, Side, Kemer, Kumluca ve Konyaaltı başta olmak üzere yaklaşık 25 alkolsüz otel Antalya’ da yer almaktadır. Burada yer alan muhafazakar, tesettür otelleri hizmetleri, imkanları, helal yiyecek- içecek standartları, helal sertifikaları ve bay bayan ayrı havuzları ile islami kurallara uygun helal oteller gibi hizmet vermektedir.

Sadece muhafazakar aileler için değil, yabancı turistlerden uzak örf ve adetlerine uygun, ailesi ve çocuklarıyla tatil yapmak isteyenler için de Antalya islami oteller tercih edilmektedir.

Çocuklarınızla birlikte tatilinizi yaparken aynı zamanda onlara tarihi, kültürü de birlikte tanıtmak istiyorsanız Antalya yı mutlaka görmelisiniz. Bazı günler beş yıldızlı tesislerimizde vakit geçirirken bazı günler de kültür turlarına katılarak Dim çayı, Alanya Kalesi, Damlataş Mağarası, Manavgat Şelalesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca, eğer heyecan ve adrenalini seviyorsanız rafting tularına katılabilir doğanın bizlere sunduğu tüm bu güzellikleri yaşayarak keyifli bir tatil geçirebilirsiniz.

Antalya islami oteller bilgi ve en uygun fiyatlarla rezervasyon için bize hemen ulaşabilirsiniz.    0212 909 39 25

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bera Otel

İslami Balayı Otelleri