Marmaris’te İslami Tatil

Marmaris, Akdeniz ve Ege’nin birleştiği noktada masmavi berrak suyu, uzun sahil şeridi, benzersiz koylarıyla muhteşem tatil yerlerimizden biri. Marmaris’e gitttiğinizde sizi bekleyen harika bir deniz, huzur ve doğadan başka bir şey olmayacağına emin olabilirsiniz.

Berrak sularında denizde balıklar ayağınıza gelirken yüzecek dilerseniz günübirlik yat turlarıyla daha derinlere açılabilirsiniz. İslamioteltur.com olarak Marmaris’te size 3 farklı tatil yeri önereceğiz.

Marmaris Mavi Deniz Otel 4 yıldızlı, kendine ait koyu ve plajı olan uzun zamandır başarıyla hizmet veren harika bir tesis. Bay bayan ayrı havuzları olan tesiste bayanlar için özel güneşlenme imkanları sunulmaktadır. Plajı bayan erkek birlikte kullanılabilen tesiste ailenizle birlikte çok keyifli saatler sizleri bekliyor olacak. Tam sessizlik ve doğa içerisinde olan tesis, lüks ve ihtişamdan uzak, temizlik, doğallık ve huzur vaad ediyor.

Butik Piynar Otel Marmaris‘teki butik otellerimizden bir tanesi.

Marmaris Butik Alya Villaları ise Marmaris’teki diğer islami tatil adreslerinden.

Hem Butik Piynar hem de Alya Villaları birbirini görmeyen villalardan oluşan oldukça büyük bir tatil yeridir. Sabah, öğle ve akşam yemeklerinin özel servis edildiği villalarımızda tam bir misafir gibi ağırlanmaktasınız. Eğer otellerdeki açık büfe karmaşası, havuzlarda ailenizden ayrı olmak gibi kaygılarınız varsa kesinlikle islami villa tatilini seçebilirsiniz. İslami otel mi, islami villa mı konulu yazımızda çok daha kapsamlı villa tatillerine değindik. Karar verirken faydalı olacağını düşünüyoruz. Özel havuzları olan ve ailenizle isteğiniz gibi girebileceğiniz kimsenin görmediği havuzunun yanısıra, Her iki villa da Mavi Deniz Otel ile aynı sahiplerin olduğundan otel plajını da gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Kararınız ne olursa olsun, en uygun fiyatlar ve güvenle rezervasyon yaptırabilmek için 0212 909 39 25 ‘ten islamioteltur.com ‘a ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çocukla İlk Tatil

Wome Deluxe herşey dahil, helal tatil